Ospravedlňujeme sa, dočasne neprijímame objednávky

Nebojte sa omáčok!

Naše krídla nie sú vysmážané v trojobale, ale sú grilované a obalované v omáčkach. Ku každej Vám teraz napíšeme, čo od nej môžete očakávať.

Teriyaki – ázijská sójová omáčka, chutí sladko. Je vhodná pre tých, ktorý majú radi jemné, nepikantné chute. Omáčka obsahuje lepok, sóju a sezam, takže alergici pozor na to!

Syrová – kto by povedal že syr je vhodný na krídelká. Náhodou nám padlo krídlo do dipu pre zeleninu a „wuala“ nová omáčka je na svete. Odporúčame ju jesť teplú, nakoľko syr chladnutím tuhne. Určite Vás však zaujme aj táto netradičná kombinácia. Ak však nemôžete mlieko/syr, vyhnite sa jej.

Pivová – špeciálna omáčka, ktorá obsahuje „skutočné pivo“. Aby si ju mohli vychutnať naozaj všetci, tak sme nahradili pôvodné pivo novým „bezlepkovým“, takže omáčka je vhodná pre KAŽDÉHO. Omáčka nie je vôbec pikantná.

Cesnak-parmezán – Každý vo svete pozná túto kombináciu. Nakoľko sa radi hráme s jedlom, tak sme z tejto kombinácie spravili reálnu omáčku, ktorá nie je len suchá a pikantná. Svoju pikantnosť berie z cesnaku, takže či bude pikantná aj pre Vás záleží od toho, či cesnak beriete ako pikantný :)

Medovo-horčicová – najobľúbenejšia omáčka u detí. Obsahuje med a kečup, takže ktoré dieťa odolá? Chrumkavé mäsko je preliate omáčkou a posypané pažítkou. Omáčka obsahuje horčicu, takže ak ste na ňu alergický, je mi ľúto...

BBQ – kto by nepoznal túto omáčku? Chuť údeného sa vám rozplynie na jazyku. Omáčka je vhodná pre každého, aj pre deti. Nie je pikantná, len trošku korenistá.

Sweet chilli – je to paradajkovo cesnaková omáčka, kde je pridané veľmi ľahko pikantné chilli. Je to príjemná chuť a aj ten čo nemá rád pikantné, si ju môže dopriať. Pikantnosť je tam veľmi málo cítiť. Toto je zatiaľ posledná omáčka, ktorá obsahuje lepok, a aj sóju a zeler. Takže alergici pozor na to.

Mango chilli – naša najpopulárnejšia omáčka medzi dospelými. Je sladká s chuťou manga a pikantná. Sladkosť a pikantnosť je vyvážená a pôsobí dokonale. Zo skúseností očakávajte, že Vám jedna porcia nebude stačiť :) Je vhodná pre všetkých alergikov, ale už nie je vhodná pre menšie deti.

Pomarančovo-zázvorová - sladkokyslá chuť pomarančov, doplnená o štipľavosť zázvoru perfektne vynikne na mäse. Omáčka je lahodná a veľmi ju ocenia ľudia, ktorým zázvor chutí. Štipľavosť je pre väčšinu ľudí znesiteľná.

Bufallo – máš chuť na niečo údené? Na niečo príjemne štipľavé? Niečo s paprikou? Tak táto omáčka má tie správne grády. Príbehov, ako vznikol prvý recept na túto svetovo preslávenú úpravu kuracích krídielok, je niekoľko. Všetky však začínajú v americkom meste Buffalo. Je to americká omáčka, inšpirovaná chuťou prérie.

Louisiana – je korenistá omáčka z kayanského korenia, inšpirovaná receptom z USA. Omáčka je dosť pikantná, preto nie je určená pre každého. Kto si ju dá, bude mu teplo :) Okrem korenia, je v omáčke cítiť aj kyslosť, takže Vaše chuťové bunky nebudú vedieť čo skôr. Omáčka obsahuje sójovú omáčku.

Medovo horčicová neolit – tak táto omáčka už určite nie je pre deti. Túto omáčku si dá len ten, kto má rád naozaj pikantné. Je to naša základná omáčka medovo horčicová, do ktorej pridávame habanero yellow až big black mama. V pikantnom rebríčku sa pohybujú od 300 000 – 1 000 000 SHU.

BBQ neolit – rovnako ako predošlá omáčka, aj táto je pre odvážlivcov. BBQ je klasika, ale nami dodávané pikantné Vás nakopne viac ako výsledky volieb. Pridávame do nej habanero yellow až big black mama. V pikantnom rebríčku sa pohybujú od 300 000 – 1 000 000 SHU.

Mango neolit – naša najobľúbenejšia omáčka dostala nové gule. Sladká chuť zostáva, ale zvýrazňuje sa pridaním habanero yellow až big black mama, ktoré sú v pikantnom rebríčku od 300 000 – 1 000 000 SHU.

Dračí dych – nemáš rád samého seba? Nemáš rád svokru? Tak táto omáčka je najlepšia! Je to naša pivová omáčka, s pridaním toho najštipľavejšieho, čo trh ponúka. Pridávame do omáčky papričky s pikantnosťou nad 2 000 000 SHU. POZOR, lebo vraj to štípe 2x. Ak si objednáš omáčku, tak si priprav mlieko ako poistku.

Všetky naše omáčky si pripravujeme čerstvo u nás, takže žiaden polotovar a nič mrazené. Môže sa stať, že pri rovnakom druhu omáčky je raz omáčka o niečo menej pikantná alebo inokedy trošku viac. Je to spôsobené čerstvosťou a „silou“ surovín, z ktorých omáčky vyrábame.

Našim cieľom je ponúknuť Vám vždy jedinečnosť a unikátnosť. Preto naše omáčky neustále vylepšujeme a inovujeme. Už teraz sa môžete tešiť na novinky, ktoré pre Vás pripravujeme.


U nás si môžete vybrať chuť pripraveného mäska podľa Vášho želania a chuti, ktoré bude „vyváľané“ vo Vami vybranej omáčke. Vyberajte z našich 15-tich omáčok od nepikantnej až po extrémne pikantnú.

Alergény:
1 - Obilniny obsahujúce lepok, 6 - Sójové zrná a výrobky z nich, 7 - Mlieko a výrobky z neho, 9 - Zeler a výrobky z neho, 10 - Horčica a výrobky z nej, 11 - Sezamové semená a výrobky z nich